02.09.2016 admin 0Comment

При виборі дитячої літератури бажано враховувати три фактори, що допоможуть обрати найбільш вдалий твір.

yak-vibirati-dityachu-literaturuАвтор книги

Популярність автора не повинна бути єдиним критерієм вибору, але беззаперечно повинна враховуватись. В ранньому віці рекомендовано в першу чергу орієнтуватися на вітчизняні твори, так як стиль їх викладення та сам зміст буде найбільш зрозумілим для дитини.

Зміст книги

Належність книги авторству видатного письменника не є повною гарантією того, що її зміст сподобається вашій дитині. Перед придбанням книжки для дітей бажано  ознайомитися зі змістом твору.

Основними моментами, на які потрібно звернути увагу, буде логічність наведених у творі подій та відсутність сцен, які можуть спричинити негативний вплив на психіку дитини. Зокрема, в деяких книжках, навіть віднесених до класики дитячої літератури (наприклад, казки братів Грімм), містять детально розглянуті сцени жорстокості, які можуть спричинити негативне враження на дитину.

Художнє оформлення

Стиль ілюстрацій книги має вплив на сприйняття оповідання фактично на рівні самого тексту книги для дітей, а в деяких випадках наведені на ілюстраціях події отримуватимуть більше уваги дитини, аніж сам текст книги. Щоб наведені малюнки налаштовували дитину на позитивний лад, вони не повинні використовувати темних кольорів,  мати агресивних або страшних зображень.  

Джерело: http://osnovypublishing.com/books/dityacha-literatura/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *